ANA SAYFA OTELİMİZ TERMAL BÖLÜMLER OTEL BÖLÜMLERİ REZERVASYON İLETİŞİM
Termal Havuzlar

Termal Havuzlar:

Tarihi Bizans dönemine dayanan Termal Havuzlarımızı kullanın, Sizde sudan fışkıran sağlıktan yararlanın.

Kaynağından çıktığı gibi hiçbir katkı maddesi kullanılmaksızın 40 – 42 Derece sıcaklığı ile hizmetinize sunulan Termal Havuzlarımız daki TERMAL Suyumuz birçok hastalığa iyi gelmektedir.
 
İçmece Olarak Şifa Yönü:

Tesisimizde misafirimizin kullanımına sunduğumuz termal suyumuz özellikle romatizmal, deri, kan dolaşımı, solunum yolu, sindirim sistemi, safra kesesi, böbrek, idrar yolları, kadın hastalıkları, kemik ve kireçlenme rahatsızlıkları, metabolizma ve beslenme bozukluğu ile bazı kalp rahatsızlıkları, alanlarında doğal bir altrernatif olma özelliği taşımaktadır.

İnhalasyon (Buhar teneffüsü):

Nefes Darlığı ve bazı Kalp Hastalıkları, Hipertansiyonu (Yüksek Tansiyon) Düzenleyici Etkisi

Banyo Olarak:

İltihaplı Romatizmanın akut önemleri hariç tüm romatizmal hastalıklar
 
Doğal Şifa Kaynağı Termal Suyun Özellikleri:

Refik Saydam Hıfzısıhha Merkezi Başkanlığınca yaptırılan su analizine göre kaynağından 40-42 Derecede çıktığı için hiçbir karışım kullanılmadan hizmetinize sunulan termal suyun içinde: Renksiz, kokusuz,amonyaksız, katyonlardan sodyum, kalsiyum, potasyum, demir, alüminyum iyonları, anyonladan sülfat iyonu,klorür, nitrat, metalik asidi, kalsiyum karbonat içerdiği, pH değerinin 6.27, sıcaklığının 42  C (derece) olduğu saptanmıştır.Su, bu özellikleri ile kalsiyum, sülfat, bikarbonat ve karbondioksitli, florürlü, termal minareli doğal termomineral  özelliğe sahiptir.

Termal havuzlarımız değerli müşterilerimize sabah 08.00 ile akşam 20.00 arasında, Tarihi Kaplıcamız akşam 21.00 ile 24.00 arasında bay-bayan karışık olarak ve ücretsiz hizmet vermektedir. Ayrıca ücretli olarak kullanılan özel aile banyolarımızda bulunmaktadır.


Bolu Termal Otel - Tarihi Termal Havuzlar Dış Görünüş Bolu Termal Otel - Tarihi Termal Havuzlar Dış Görünüş Bolu Termal Otel - Tarihi Termal Havuzlar Dış Görünüş Bolu Termal Otel - Tarihi Termal Havuzlar Dış Görünüş

Bolu Termal Otel - Tarihi Termal Havuzlar Bolu Termal Otel - Tarihi Termal Havuzlar Bolu Termal Otel - Tarihi Termal Havuzlar Bolu Termal Otel - Tarihi Termal Havuzlar


Copyright:Bolu Termal Otel Bilgi ve Rezervasyon için 0 374 262 84 72
Web Design: Eylül Web Tasarım Ajansı